ÜYELİK

Birlikte yürümeyi değil, birlikte yükselmeyi hedefledik.

Siz de Umut Gençlikte Hareketine katılın, projelerimizde yer alın ve 'dayanışmanın güzelliğiyle' var oluşumuza hep birlikte değer katalım. 

Neden Umut Gençlikte

üyesi olmalısınız? 

Üyeler arasında ticari bilgi alış verişinde bulunmak, sosyal barışı desteklemek ve bu ağın teknik desteğinden ve uzmanlığından yararlanmak üzere bir dayanışma ağına dahil olmanızı sağlar.

 

Başta iş kurmak ve işini geliştirmek amacıyla kooperatiflerimizde yer almak, kooperatiflere destek ve danışmanlık ihtiyacında olan bütün kuruluşlara yardım etmeye hazırız.

Çok sayıda avantaj

Bu perspektif içerisinde, bütün üyelerimiz,  ekonomik dayanışma ve uygulamalı projeler konusunda bilgilendirilirler. 

Aylık ''Üye Buluşmaları'' toplantıları çerçevesinde bizzat kendinizi ve firmanızı tanıtabilecek, ortaklık ve işbirlikleri kurabileceksiniz.

 

Üyelere özel gezi ve etkinliklerde yer alabilirsiniz.  

Üyelik indirim kartı sahibi olacaksınız. Türkiye genelinde marka ve işletmelerde üyelerimize özel indirilerimlerden faydalanabilirsiniz.. 

ÜYELİK ÖN BAŞVURU

'Umut Gençlikte Hareketi' gelecek nesillere karşı duyduğumuz sorumluluk bilinci, 'iyi insan olma ahlakı' yolunda dayanışma duygusuyla, katılımcı demokrasiyi hayata geçirerek, toplumsal fayda sağlamak amacı ve 'Yurtta Barış, Dünyada Barış' ilkesiyle kurulmuştur.

'Biz gelmedik dava için, bizim işimiz sevda için,

dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik''  

Yunus Emre