BizimMarket

Bizler;

'Mutlu Çocuklar, Mutlu Dünya' hedefiyle bir araya gelen

Demir Kanatlar 1940 Derneğinin üyeleriyiz.

 

Öncelikle Adana'nın güzel çocuklarına daha güzel yarınları hep birlikte inşa edebiliriz diyerek yola çıktık. İki yıl boyunca Adana'da, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, Rize, Tunceli, Nusaybin, Kilis gibi pek çok il ve ilçede buluştuk, planlar yaptık, neler üretebiliriz, neler satabiliriz, derneğimize nasıl kaynak yaratırız ve dayanışmanın gücünü nasıl gösterebiliriz dedik.

Konuştuk, sustuk, konuştuk... İtiraf edelim  içimizden 'biri' bazen hepimizden daha çok konuştu...  

Sonunda şuan gördüğünüz 'Umut Gençlikte' markasını yaratarak, satıştan elde edilecek gelirleri derneğimizin faaliyetlerinde kullanmaya karar verdik. İlk hedefimiz kalıcı 'Yaşam Merkezleri' tesisleri kurmak. Bu tesisin içinde çocuklarla birlikte  velilerinin de katıldığı, spordan eğitime, tarımdan sanata kadar  farklı pek çok alanda aktiviteler gerçekleştireceğimiz çalışmalar organize etmek.

Tüketimi arttırmaktan ziyade, dayanışmayı desteklemek istedik. Siz ürünlerimizden satın aldıkça, derneğimiz daha da büyüyecek, derneğimiz büyüdükçe daha fazla çocuğa sarılacağız... 

keyifli alışverişler

U-kupa

12 tl

U - defter

9 tl

U -şapka

12 tl

U-şemsiye

35 tl

U - termos

15 tl

U - şapka

12 tl

U-matara

17 tl

U - saat

35 tl

U -anahtarlık

7 tl

'Umut Gençlikte Hareketi' gelecek nesillere karşı duyduğumuz sorumluluk bilinci, 'iyi insan olma ahlakı' yolunda dayanışma duygusuyla, katılımcı demokrasiyi hayata geçirerek, toplumsal fayda sağlamak amacı ve 'Yurtta Barış, Dünyada Barış' ilkesiyle kurulmuştur.

'Biz gelmedik dava için, bizim işimiz sevda için,

dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik''  

Yunus Emre